WildLands

WildLands je svet v ktorom sa nezaobídete bez Elytry a ohňostrojov. Elytru možno získať u Tylera Irwina v týždennom queste a rakety si buď môžete vyrobiť alebo padajú z Creeperov. Súradnice hlavného ostrova sú x: -85 y: 156 z: -127. Tie je potrebné si zapamätať, pretože bez nich tu zostanete na dlhú dobu, ak nie navždy.

WildLands bola skôr pokojná časť planéty Sky, ktorá úžasne rozkvitala. Tu sa narodil aj už spomenutý Tyler Irwin, ktorý vymyslel pre miestnych rychlú vzducholoď, bohužiaľ pri vojne s Dračími bojovníkmi WildLands utrpelo najviac. Mnoho malých ostrovov ďaleko od seba osídlených Dračími jazdcami, to je výsledok dlho trvajúcej bitky, ktorá planétu Sky navždy poznamenala… Dračí Jazdci strážia poklady a číhajú na každého, kto by sa rozhodol okolo nich len preletieť.

V tomto svete sa nachádzajú aj bossovia, ktorých nie je dobré podceňovať. Keď budete dostatočne dlho hľadať, narazíte na silného Anjela, desivú Miah alebo nezlomného kráľa Azyra. Tí však nie sú jediní čo čakajú na statočných hráčov, a preto sa oplatí do WildLands zavítať.