Hlasovanie

Na MidasCrafte existuje prakticky od jeho založenia možnosť hlasovať za jednotlivé servery v rámci nášho celoserverového projektu. Toto hlasovanie sme pridali predovšetkým z dôvodu, aby sme prilákali na náš server nových, slušných hráčov, ktorí niekedy ani len netušia, že existujeme, ale zároveň aj preto, aby sme odmenili vás – našich verných hráčov.

Poďme teda pekne po poriadku. Hráči môžu náš server podporiť vždy raz za dve hodiny. Pri hlasovaní je potrebné, aby ste použili presne takú istú syntax a tvar vášho nickname, aký máte na serveri, vrátane rozlíšenia malých a veľkých písmen. Link, na ktorom môžete hlasovať, je:

https://czech-craft.eu/server/midascraft/vote/

No a samozrejme môžete hlasovať aj na slovenských serverlistoch! Takisto za odmenu! 🙂

https://craftlist.org/midascraft#vote

Za každé bežné hlasovanie získavate v rámci každého serveru rôzne odmeny, najčastejšie v podobe hlasovacích voucherov, grošov, či špeciálnej mesačnej hlasovacej meny. Všetky uvedené odmeny slúžia na to, aby ste si za ne mohli vymeniť rôzne druhy itemov, ktoré vám môžu uľahčiť hru alebo skvalitniť váš herný zážitok.

Je však dôležité, aby nedochádzalo k zneužívaniu hlasovacieho systému, a preto bude možné si hlasovaciu menu vyzdvihnúť iba na jednom zo serverov MidasCraftu. Na výber serveru preto slúži hráčom príkaz

/midasvote

Po jeho zadaní sa vám otvorí takéto (alebo podobné) okno:

Toto okno vám umožní výber aktuálneho serveru, na ktorý si chcete nechať zasielať hlasy za hlasovanie. Uvedený príkaz môžete využívať nielen na vstupnom lobby, ale na každom subserveri, ktorý umožňuje hlasovanie. Toto vaše nastavenie sa okamžite aplikuje na všetkých našich serveroch. V prípade novoregistrovaných hráčov sa im objaví 3 sekundy po registrácii na serveri možnosť výberu serveru, na ktorý si chcú nechať posielať hlasy.

Samozrejme, nechceme, aby dochádzalo k situácii, že by hráči prišli o svoje hlasy, preto je predvoleným serverom na posielanie odmien nastavený RPG server. Plugin vás však bude pri prihlásení vyzývať, aby ste si zvolili konkrétny server podľa seba a to až do doby, pokiaľ si niektorý zo serverov nezvolíte vy sami.

Upozornenie: Pokiaľ si chcete zmeniť nastavenie serveru, na ktorý vám má byť zasielaná odmena, je potrebné zadať opäť príkaz /midasvote. Následne prebehne aktualizácia vašich údajov na našom hernom serveri.


Hlasovacia súťaž

Hráči, ktorí budú v rámci tejto tabuľky v rámci daného miesta na prvých pozíciách získajú ďalšie odmeny – ODMENY OD SERVERU! O čo presne ide?

Hráč, ktorý sa v konkrétnom mesiaci umiestni na:

  • 1. Miesto – Získa od serveru BOŽSKÝ BALÍČEK alebo rank DONATOR (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)
  • 2. Miesto – Získa od serveru sadu DIAMANTOVÝCH KĽÚČOV (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)
  • 3. Miesto – Získa od serveru sadu ZLATÝCH KĹÚČOV (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)

Ide o hlasovanie v rámci serverlistov Czech-Craft.eu a Craftlist.org!