O serveri

Originálny československý server s hlavnou myšlienkou – SME URČENÍ PRE SLUŠNÝCH HRÁČOV! Našim hráčom ponúkame prepracovaný a kvalitný RPG SERVER s rozsiahlym príbehom, rovnako aj tradičný SURVIVAL vždy na najnovšej verzii, CREATIVE pre rozvíjanie kreativity a jedinečný ADVENTURE SKYBLOCK. Viac info na našom webe – www.midascraft.eu

  • RPG SERVER patrí medzi najprepracovanejšie servery na Československej scéne. Hráčovi je k dispozícii viac ako 100+ ORIGINÁLNYCH QUESTOV500+ CUSTOM ITEMOV, ale aj rozsiahly a prepracovaný PRÍBEH. Hráči majú možnosť zažiť dobrodružstvo plnením QUESTOV, bojovaním s BOSSMI v rôznych DUNGEONOCH, ale k dispozícii majú aj samostatný PVP SVET s možnosťou zapojiť sa do každotýždňových KLANOVÝCH VOJEN. Výnimočnosťou vyniká aj to, že k dispozícii je obrovské množstvo LEVELOVATEĽNÝCH ITEMOV, ktoré si hráč neustále môže vylepšovať. Mnohých hráčov však zaujme aj to, že na serveri, je možné nielen si zlomiť nohu, ale poľahky sa tu dajú chytiť rôzne vysoko NÁKAZLIVÉ CHOROBY. Na druhej strane máme pre starších hráčov (18+) pripravenú možnosť vyskúšať si varenie ALKOHOLU priamo na serveri. Bez nutnosti inštálacie akéhokoľvek módu.  Port z hlavného lobby príkazom /rpg
  • SURVIVAL SERVER naopak ponúka tradičný SURVIVAL S HRÁČSKOU EKONOMIKOU s možnosťou vytvorenia si REZIDENCIE a hlavne BEZ DOLOV.Survival server beží vždy na NAJNOVŠEJ DOSTUPNEJ VERZII minecraftu, čiže je zaručený jeho ďalší vývoj. K dispozícii je aj samostatný dobdrodružný svet nazvaný ADVENTURE WORLD. V rámci survivalu nie sú dostupní ŽIADNE VEREJNÉ XP FARMY, avšak hráči majú možnosť využiť BATOHY alebo BATERKU, ktoré výrazne zlepšujú herný zážitok. Port z hlavného lobby príkazom /survival
  • CREATIVE SERVER umožňuje hráčom využívanie creative módu a rozvíjanie ich predstavivosti. Na serveri majú k dispozícii niekoľko POZEMKOV, ktoré vám umožnia slobodne si vyskúšať rôzne typy obvodov, alebo postaviť megalomanské STAVBY bez nutnosti ťažiť rôzne suroviny. Port z hlavného lobby príkazom /creative
  • ADVENTURE SKYBLOCK je Skyblock server s prvkami RPG. Na serveur máte možnosť hrať klaiscký skyblock, ale rovnako máte k dispozícii aj CUSTOM CRAFTING, či možnosť získavania rôznych druhov vylepšení v DUNGEONOCH, či spestriť si hru plnením QUESTOV. K dispozícii je aj samostatný dobdrodružný svet nazvaný DARK LANDS. Hráč má k dispozícii aj rôzne typy SKILLOV a ZRUČNOSTÍ, ktoré si môže počas hry meniť podľa potreby. Port z hlavného lobby príkazom /skyblock
  • Žiaden z našich serverov neobsahuje ŽIADNE DOLY, ani VEREJNÉ XP FARMY. Hra u nás je a vždy bola zadarmo a snažíme sa držať filozofie Free2Play, Play4Fun.Tento server je určený predovšetkým pre slušných a poctivých hráčov, ktorí nepotrebujú zbytočne využívať hacky typu X-ray, Kill-aura a pod., ale zároveň si chcú normálne zahrať, pokecať s fajn komunitou. Na to všetko dohliada SKÚSENÝ ADMIN TEAM (vekový priemer admin teamu je až 22,5 roka), ktorý odfiltruje nielen hackerov, ale aj ľudí, ktorí sa snažia iba kaziť hru ostatným poctivým hráčom (rozumej, toxických hráčov).

Na serveri existuje rank systém a je možné sa u nás stretnúť s niekoľkými druhmi prefixov, prinášame vám ich základný prehľad:

[M] – Majiteľ serveru jeho hlavnou úlohou je dozerať a starať sa o všetky veci týkajúce sa prevádzky serveru, rieši nielen informačné veci, udáva smer serveru, ale v prípade problémov je tým najpovolanejším, na ktorého sa môžu hráči obrátiť. V prípade banu je úplne poslednou inštanciou, na ktorú sa hráči môžu odvolať.
[A] – Administrátor serveru je druhá najvyššie postavená funkcia na serveri, medzi jeho práva patrí okrem iného aj možnosť udeliť IP ban alebo unban, vyjadruje sa k žiadostiam o unban a jeho slovo má veľmi silnú váhu. Zabezpečuje bežné a normálne fungovanie serveru. Na serveri plní de facto úlohu “policajta”. Má okrem iného právo schvaľovať XP farmy.
[B] – Builder serveru je v podstate staviteľ a architekt, ktorý spolupracuje s celým teamom administrátorov pri vytváraní nových lokácií, nových stavieb a pod. Jeho hlavnou úlohou je stavba, ale v prípade neprítomnosti Administrátora alebo Majiteľa serveru rozhoduje o veciach súvisiacich so serverom. Má okrem iného právo schvaľovať XP farmy.
[H] – Helper je rank, s ktorým majú hráči asi najčastejší kontakt a jeho úlohou je predovšetkým pomáhať iným hráčom s často kladenými otázkami. Tento rank, bohužiaľ, nemá právo schvaľovať XP farmy, ale je oprávnený privolať príslušného Buildera alebo Administrátora, ktorý tak učiní.
[S*] – Senátor je volený zástupca ľudu v rámci demokracie. Je medzistupňom medzi hráčom a administrátorom. Komunikuje aktívne s vedením serveru, reprezentuje jeho záujmy a má základné reštriktívne práva.
[D+] – Donator+ je najvyšší možný rank, aký môže hráč bez toho, aby sa stal členom teamu administrátorov, dosiahnuť. Ide o rank, kedy hráč výraznou formou prispel na prevádzku a ďalšie fungovanie serveru a jeho aktivita je oceňovaná predovšetkým zo strany teamu Administrátorov. Ako poďakovanie od členov admin teamu mu bol udelený Rank Donator+ a herné výhody kozmetického charakteru.
[D] – Donator serveru je rank, ktorý upozorňuje ostatných hráčov na to, že dotyčný hráč podporil server a ako poďakovanie od členov Admin Teamu mu bol udelený rank Donator a herné výhody kozmetického charakteru.
[P] – Player alebo Hráč. Je štandardný prefix, ktorý hráč získava po príchode na server a garantuje mu základné práva v zmysle pravidiel.
[V] – Vazen Je prefix hráča, ktorý na serveri spáchal nejaký zločin, ktorého závažnosť neodpovedala trestu v podobe banu, alebo ide o hráča, ktorého unban bol podmienený prácou v trestaneckej kolónii.