[DUNGEON] Záhrada Elly

Miah bola dedinským dievčaťom, ktorú každý miloval. Hovorilo sa o jej kráse skrz celú planétu Sky a nejeden chlapec bol do nej zamilovaný. Miah našťastie táto sláva nestúpla do hlavy a stále bola na všetkých svojich priateľov milá a dobrá. Bohužiaľ, ale prišla do dediny kočovníčka z inej planéty menom Lilia, ktorá bola oveľa krajšia a ľuďom sa zapáčila tak veľmi, že zabudli na Miah. Miah začala upadať do smútku, pretože zistila koľko falošných priateľov a známych okolo seba mala a chcela sa za to všetkým pomstiť. Už nebola milá ani dobrá, začalo sa medzi ostrovmi šuškať, že sa dokonca zbláznila. Miah utiekla za tajomnou čarodejnicou Fate, ktorá bola ochotná Miah pomôcť, ale cena na za to bola vysoká. Miah musela zabiť troch svojich najbližších. Mala čarodejnici Fate doniesť banky s krvou z každého z nich. Keďže bola zaslepená pomstou a verila tomu, že sa k nej všetci otočili chrbtom, rozhodla sa zabiť svojich dvoch bratov Irasa a Martyho a snúbenca Lea.


Miah bola veľmi zdatný lukostrelec, takže si svoje vraždy premyslela a netrvalo dlho a už jej v taške štrngali fľaštičky s krvou. Potom čo ich doniesla Fate tak jej dala pradávna Medúza moc každého premeniť v kameň obyčajným pohľadom a to bol ten moment kedy sa Miah vydala zničiť celú svoju dedinu. Preklínala každého kto jej prišiel do cesty, či už išlo o mladé či staré, dospelých alebo deti, nikto nemohol uniknúť jej hnevu. S každým premeneným obyvateľom začala temnota kúzla Medúza pohlcovať Miah viac a viac, až jej sčernela polovica jej tela. Keď už si myslela, že je koniec našla ju kočovníčka Lilia. Miah ju nenechala povedať jediné slovo a lukom, ktorý nosila stále pri sebe, strelila Liali priamo do srdca, jediné čo z nej vyšlo než zomrela bolo “ospravedlňujem sa ..”.
Po tomto všetkom si Miah uvedomila aké zlo spôsobila a chcela zo seba kúzlo dostať, ale temnota sa stala jej súčasťou takým spôsobom, že nie všetko čo naďalej robila, robila ona.

Jediné čo dokázala zvládnuť predtým než sa premenila na šialeného démona bolo to, že sa odsťahovala na samostatný ostrov ďaleko od všetkých ľudí čo žijú na planéte Sky, aby im už nikdy nemohla ublížiť.
Svoje útočisko, ale nestráži sama. Na svet sa v podobe zakliatych duší vrátili aj bratia, ktorých zabila a jej snúbenec Leo, ktorý sa rozhodol, aj napriek tomu čo urobila, jej život bude chrániť stoj čo stoj, aby jej dokázal, že on bol ten kto vždy stál po jej boku.

Ak ju však porazíte, čakajú na vás zaujímavé odmeny:

  • finančná odmena vo výške 2000€
  • 100% šanca na 1x Fragment Zafíru
  • 30% šanca na 1x Fragment Rubínu
  • 100% šanca na Malú trofej

Vstup do dungeonu je spoplatnený 2 hlasovacími voucherami!