[DUNGEON] Tripoliské bludisko

Typ: NonPVE Dungeon, Časový Dungeon
Čas: Streda, 19:00
Svet: Tripolis

Tripoliské bludisko je bludisko, ktoré je ukryté hlboko pod základmi mesta Tripolis. Hovorí sa, že tam bolo ešte skôr ako samotné mesto a vybudovala ho podľa všetkého neznáma civilizácia. Bludisko ma kruhový tvar a dve samostatné podlažia. V rámci celého dungeonu je rozmiestnených 12 truhiel, v ktorých môžete získať ako odmenu Lucky Block.

LuckyBlock Hunt event sa spúšťa každý týždeň v stredu o 19:00 hod. v kráľovskom meste Tripolis.

Pri vstupe do tohto dungeonu však treba byť extrémne opatrný – v rámci Kráľovského mesta Tripolis sa totiž nie je možné portovať nijakým spôsobom a jediný spôsob ako sa dostať z dungeonu je buď umrieť hladom alebo dosiahnuť jeho koniec. Dungeon sa otvára každý týždeň v stredu o 19:00 hod.


Typ: NonPVE Dungeon, Časový Dungeon
Čas: Nedeľa, 19:00
Svet: MidaPolis

Bludisko v Midapolise je bludisko, ktoré je určené pre všetkých hráčov, postavené priamo pod základami Siene slávy v Midapolise. V bludisku sa nachádza 10 truhlíc obsahujúcich LuckyBlocky. Bludisko má jednoduchý štvorcový tvar, no orientácia v ňom je veľmi náročná.

LuckyBlock Hunt event sa spúšťa každý týždeň v piatok o 20:00 hod. pod Sieňou slávy v MidaPolise

Pri vstupe do tohto dungeonu však treba byť extrémne opatrný – v rámci dungeonu nie je možné portovať nijakým spôsobom a jediný spôsob ako sa dostať z dungeonu je buď umrieť hladom alebo dosiahnuť jeho koniec. Dungeon sa otvára každý týždeň v nedeľu o 19:00 hod.


Typ: NonPVE Dungeon, Časový Dungeon
Čas: Utorok, 20:00
Svet: WildLands

Bludisko vo svete WildLands je špeciálne upravené bludisko, ktoré sa mení v náhodných intervaloch a neustále tak otvára nové cesty a nové poklady. V bludisku sa nachádza 26 truhlíc obsahujúcich LuckyBlocky pričom sa náhodne otvárajú počas randomizácie dungeonu. Bludisko má jednoduchý štvorcový tvar, no orientácia v ňom je veľmi náročná.

LuckyBlock Hunt event sa spúšťa každý týždeň v utorok o 20:00 hod. vo WildLands

Pri vstupe do tohto dungeonu však treba byť extrémne opatrný – v rámci dungeonu nie je možné portovať nijakým spôsobom a jediný spôsob ako sa dostať z dungeonu je buď umrieť hladom alebo dosiahnuť jeho koniec. Dungeon sa otvára každý týždeň v piatok o 20:00 hod.