Baterka

Prichádza vychytávka, ktorá musí potešiť každého hráča, ktorý zbožňuje ťažbu rúd v Minecrafte! Je ňou baterka, určená pre všetkých s rankom [D] Donator a [D+] Donator+!

Praktickú baterku si [D] Donatori a [D+] Donatori+ môžu pripevniť na hlavu a posvietiť si na miesta, ktoré by za bežných podmienok boli ťažko dostupné. Pomocou príkazu /fl rozsvietiť budú mať dostatok svetla aj v tej nahlbšej jaskyni a môžu pohodlne dolovať ako o život! 🙂 Svetlo baterky je také silné, že hráči pri jej použití nepotrebujú klásť na steny alebo podlahu fakle. Baterka však hráčov neochráni pred výskytom neželaných mobov v tmavých priestoroch.

Príkazy pre túto funkciu sú jednoduché:
/fl – zapnutie BATERKY
/fl – druhýkrát vypnutie BATERKY

Keďže ide o výnimočnú utilitu, ktorú nenájdete na ktoromkoľvek survival serveri, je v súčasnosti dostupná pre rank [D] Donator a [D+] Donator+. Pokiaľ často hľadáte suroviny v podzemí¸ neváhajte a využite našu jedinečnú ponuku a podporte náš server. Okrem baterky a dodatočného batohu, ktoré vám výrazne uľahčia prácu, môžete totiž získať aj ďalšie vylepšenia. Pre viac informácií o tom, ako sa stať [D] Donatorom a [D+] Donatorom+, kliknite na túto stránku.