Batohy – väčší inventár, viac miesta

Každému z nás sa to už stalo. V plnom zápale pri rúbaní, ťažení či lovení zrazu dôjde miesto v inventári. Kým doteraz ste museli intenzívne rozmýšľať, čo ďalej – či si pôjdete nazbierané suroviny vyložiť alebo oželiete stack a namiesto neho nadobudnete cennejší, túto dilemu odteraz už riešiť nemusíte. Našim adminom sa po novom podarilo vytvoriť prenosné batohy, ktoré uľahčia nadobúdanie surovín všetkým pracovitým hráčom.


Druhy batohov:

Názov Sloty Rank
  Malý Batoh 18 Slotov [P] Hráč
  Stredný Batoh 27 Slotov [D] Donator
  Veľký Batoh 54 Slotov [D+] Donator+
  End Batoh 27 Slotov [D] Donator, [D+] Donator+

Batohy sú určené pre jendotlivé skupiny hráčov:

  • [P] Hráč– Malý Batoh, Drvič odpadkov
  • [D] Donator– Malý Batoh, Stredný Batoh, EnderBatoh, Drvič odpadkov
  • [D+] Donator+– Malý Batoh, Stredný Batoh, Veľký Batoh, EnderBatoh, Drvič odpadkov

End Batoh

Určené pre rank: [D] Donator, [D+] Donator+

Batoh vhodný pre všetkých, ktorí nechcú mať veľa starostí s EnderChestkou. Batoh vám umožní priamo sa na ňu napojiť bez toho, aby ste EnderChestku museli klásť na zem a následne ju vykopávať. Vzhľadom na to, že ide o výnimočnú utilitu, môžu výhody tohto priestranného batohu využívať hráči s rankom [D] Donator [D+] Donator+ . Ak teda chodíte často ťažiť, neváhajte a využite našu jedinečnú možnosť a podporte náš server. Môžete tým získať nielen dodatočný batoh, ale aj ďalšie skvelé vylepšenia. O tom, ako sa stať [D] Donatorom alebo [D] Donatorom+, sa dozviete viac na tejto stránke.

Použitie: Použitie Enderbatohu je veľmi jednoduché. Stačí kedykoľvek počas hrania napísať príkaz /enderchest nebo /ec a automaticky vás hra pripojí k vášmu Batohu. Nie je potrebné žiadne craftenie, Batoh sa vykraftí automaticky.


Malý Batoh

Určené pre rank: [P] Hráč

Tento malý Batoh alebo aj Batôžtek je dostupnou pomôckou iba pre bežných [P] Hráčov, ktorí nemajú rank [D] Donator ani [D+] Donator+. Nájdete v ňom priestor zodpovedajúci 9 slotom v inventári. Majú vždy pri sebe iba jeden takýto Batoh. Maximum úložnej plochy je 9 slotov.

Použitie: Použitie Batohu je veľmi jednoduché. Stačí kedykoľvek počas hrania napísať príkaz /backpack nebo /bpa automaticky vás hra pripojí k vášmu Batohu. Nie je potrebné žiadne craftenie, Batoh sa vykraftí automaticky.

Upozornenie:  V prípade vašej smrti sa Batoh, ktorý máte pri sebe zničí. Ak teda náhodou spadnete počas ťažby do lávy a zhoríte, obsah Batohu je nenávratne preč a nepomôže vám ani administrátor.


Stredný Batoh

Určené pre rank: [D] Donator


Stredná veľkosť Batohov poskytuje hráčom dostatok priestoru na odkladanie vecí počas ďalekých výprav. Vzhľadom na to, že ide o výnimočnú utilitu, môžu výhody tohto priestranného Batohu využívať hráči s rankom [D] Donator. Ak teda chodíte často ťažiť, neváhajte a využite našu jedinečnú možnosť a podporte náš server. Môžete tým získať nielen dodatočný Batoh, ale aj ďalšie skvelé vylepšenia. O tom, ako sa stať [D] Donatorom, sa dozviete viac na tejto stránke.

Použitie: Použitie Batohu je veľmi jednoduché. Stačí kedykoľvek počas hrania napísať príkaz /backpack nebo /bp a automaticky vás hra pripojí k vášmu Batohu. Nie je potrebné žiadne craftenie, Batoh sa vykraftí automaticky.

Upozornenie:  V prípade vašej smrti sa Batoh, ktorý máte pri sebe zničí. Ak teda náhodou spadnete počas ťažby do lávy a zhoríte, obsah Batohu je nenávratne preč a nepomôže vám ani administrátor.


Veľký Batoh

Určené pre rank: [D+] Donator+

Je najexkluzívnejší spomedzi dostupných Batohov na našom serveri. So svojimi 54 slotmi je určený len pre tých najlepších a najodvážnejších hráčov, ktorí si potrebujú so sebou nosiť ohromné množstvo vecí. Maximum úložnej plochy je 54 slotov a je určený pre rank [D+] Donator+. Ak teda chodíte často ťažiť, neváhajte a využite našu jedinečnú možnosť a podporte náš server. Môžete tým získať nielen dodatočný Batoh, ale aj ďalšie skvelé vylepšenia. O tom, ako sa stať [D] Donatorom+, sa dozviete viac na tejto stránke.

Použitie: Použitie Batohu je veľmi jednoduché. Stačí kedykoľvek počas hrania napísať príkaz /backpack nebo /bp a automaticky vás hra pripojí k vášmu Batohu. Nie je potrebné žiadne craftenie, Batoh sa vykraftí automaticky.

Upozornenie: V prípade vašej smrti sa Batoh, ktorý máte pri sebe zničí. Ak teda náhodou spadnete počas ťažby do lávy a zhoríte, obsah Batohu je nenávratne preč a nepomôže vám ani administrátor.