Nábor

Chceli by ste sa stať členom nášho admin teamu? Tak to ste sa práve preklikali na správnu stránku! Pre rôzne pozície v našom ateame hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú zmysel pre prácu s ľuďmi, sú lojálni, nezneužívajú právomoci a predovšetkým – sú slušní hráči. Nábor na server prebieha konštantne v priebehu celého roka, čiže hráči majú možnosť podať si prihlášky v ktoromkoľvek termíne. Ak sa ale objaví oznam so zverejneným náborom, znamená to, že máte väčšie šance sa dostať na vami vybranú pozíciu!

Upozornenie: Treba si však ujasniť vopred jednu vec. Ak náš server nepoznáte, je úplne jedno, aké veľké máte skúsenosti alebo kde všade ste boli helperom, alebo adminom. Výberovým konaním na post Helpera, Buildera či Youtubera si prejde každý. Ak však prídete na server a začnete sa pýtať veci typu “muzu byt admyn?” alebo “dej mi OP”, prípadne “je tu majitel?”, je vám zrejme jasné, že takýchto uchádzačov automaticky diskvalifikujeme z výberových konaní.

[toc]

Voľné pozície

Aktuálne máme viaceré pozície, ktoré sú určené pre bežných hráčov, ale rovnako aj pre streamerov, či autorov pluginov.

 • Otvorené pozície:
 • Prihláška na Helpera
 • Prihláška na Eventera
 • Prihláška na Buildera
 • Prihláška na Youtubera / Streamera / Twitchera

Všeobecné podmienky na vstup do ateamu

Na vstup na konkrétnu pozíciu v admin teame sú vyžadované konkrétne podmienky. V zmysle našich pravidiel je vždy potrebné, aby uchádzač pre vstup do ateamu spĺňal nasledujúce požiadavky:

 • Hráč musí byť slušný (menšie prehrešky ako warn, či kick tolerujeme, avšak pri banoch sme už pri náboroch opatrní)
 • Hráč musí podať prihlášku na konkrétnu pozíciu v rámci admin teamu (Helper / Eventer / Builder / Youtuber)
 • Hráč musí spĺňať minimálnu podmienku veku pre konkrétnu pozíciu, pričom pri každej pozícii sú tieto podmienky iné.
 • Hráč musí absolvovať písomný test a ústny pohovor na Teamspeak serveri, na ktorom bude preskúšaný z jeho znalostí serveru, osobnostných predpokladov, ako aj inteligenčnej úrovne.

Nábor na Helpera

 • Popis funkcie Helpera: Jeho hlavnou úlohou je pomáhať hráčom so základnými príkazmi a s často sa opakujúcimi otázkami, na ktoré admini mnohokrát ani nestíhajú reagovať. Helperi sú nápomocní aj samotnému Admin Teamu. Hráčom odpovedajú na základné ale aj zložitejšie otázky, riešia prípadné porušovanie pravidiel ako aj sťažnosti hráčov a predstavujú prvý kontakt medzi hráčmi a admin teamom.
 • Všeobecné predpoklady na Helpera: hráč musí v prihláške uviesť svoj herný nickname a na našom serveri musia hrať minimálne 7 dní, poznať dôkladne pravidlá všetkých serverov (nielen serveru na ktorom aktívne hrávajú), vrátane Rozšírených pravidiel serveru. Zároveň musia na požadovanej úrovni ovládať slovenskú alebo českú gramatiku.
 • Minimálny potrebný vek na Helpera: minimálny vek potrebný na vstup na pozíciu helpera je 14 rokov. Majiteľ môže udeliť v určitých prípadoch aj výnimku na to, aby bol člen na uvedenej pozície mladší, avšak nie je to pravidlom a daný hráč musí prejsť náročnejším vstupným pohovorom ako je tomu pri bežnom uchádzačovi.
 • Podanie prihlášky: Uchádzač, ktorý sa chce stať helperom musí vyplniť prihlášku, ktorú následne vloží do príslušnej sekcie herného fóra. Vzor prihlášky nájdete na tomto odkaze.

Nábor na Eventera

 • Popis funkcie Eventera: Jeho hlavnou úlohou je usporiadavanie eventov na ňom určenom serveri, prípadne na eventovom serveri a následne organizovať, kontrolovať priebeh a vyhodnocovať eventy. Jeho primárnou úlohou je zabávať hráčov v pravidelných intervaloch a prinášať im oživenie hry.
 • Všeobecné predpoklady na Eventera: hráč musí v prihláške uviesť svoj herný nickname a na našom serveri musia hrať minimálne 30 dní, poznať dôkladne pravidlá všetkých serverov (nielen serveru na ktorom aktívne hrávajú), vrátane Rozšírených pravidiel serveru. Zároveň musia na požadovanej úrovni ovládať slovenskú alebo českú gramatiku.
 • Minimálny potrebný vek na Eventera: minimálny vek potrebný na vstup na pozíciu eventera je 15 rokov. Majiteľ môže udeliť v určitých prípadoch aj výnimku na to, aby bol člen na uvedenej pozície mladší, avšak nie je to pravidlom a daný hráč musí prejsť náročnejším vstupným pohovorom ako je tomu pri bežnom uchádzačovi.
 • Podanie prihlášky: Uchádzač, ktorý sa chce stať eventerom musí vyplniť prihlášku, ktorú následne vloží do príslušnej sekcie herného fóra. Vzor prihlášky nájdete na tomto odkaze.

Nábor na Buildera

 • Popis funkcie Buildera: Jeho hlavnou úlohou je stavanie stavieb pre potreby serveru, ako aj iniciovanie stavania vlastných stavieb. Builder má k dispozícii gamemode a nástroje ako WorldEdit či GoBrush.
 • Všeobecné predpoklady na Buildera: hráč musí v prihláške uviesť svoj herný nickname a na našom serveri musia hrať minimálne 7 dní, poznať dôkladne pravidlá všetkých serverov (nielen serveru na ktorom aktívne hrávajú), vrátane Rozšírených pravidiel serveru. Zároveň musia na požadovanej úrovni ovládať slovenskú alebo českú gramatiku. Od uchádzačov vyžadujeme aj ukážku doposiaľ vytvorených stavieb. V prípade, že nemáš portfólium na ukážku, bude potrebné, aby si nám na Creative serveri postavil ukážkovú stavbu podľa zadania. Uchádzačom na túto pozíciu nedávame k dispozícii OP.
 • Minimálny potrebný vek na Buildera: minimálny vek potrebný na vstup na pozíciu Buildera je 13 rokov. Majiteľ môže udeliť v určitých prípadoch aj výnimku na to, aby bol člen na uvedenej pozície mladší, avšak nie je to pravidlom a daný hráč musí prejsť náročnejším vstupným pohovorom ako je tomu pri bežnom uchádzačovi.
 • Podanie prihlášky: Uchádzač, ktorý sa chce stať builderom musí vyplniť prihlášku, ktorú následne vloží do príslušnej sekcie herného fóra. Vzor prihlášky nájdete na tomto odkaze.

Nábor na Youtubera / Streamera

 • Popis funkcie Streamera: Jeho hlavnou úlohou je vytváranie propagačných videí, letsplayov, streamov, náučných alebo zábavných videí z nášho serveru.
 • Všeobecné predpoklady na Streamera: hráč musí v prihláške uviesť svoj herný nickname a musí poznať dôkladne pravidlá všetkých serverov (nielen serveru na ktorom aktívne hrávajú), vrátane Rozšírených pravidiel serveru. Zároveň musia na požadovanej úrovni ovládať slovenskú alebo českú gramatiku. Podmienkou na to, aby ste sa stali Youtuberom alebo Streamerom na našom serveri je, aby ste vytvorili mesačne aspoň 3 až 5 videí (nutné minimum), byť kreatívny (nebudeme predsa vymýšľať content pre vašich divákov za vás, poradiť vám samozrejme môžeme) a mať minimálne aspoň 300 odberateľov / subscriberov (podľa služby). Samozrejme pri posudzovaní žiadosti si pozrieme predchádzajúcu tvorbu streamera, pričom sa berie najväčší dôraz na to, či je táto tvorba v súlade so zásadami serveru.
 • Minimálny potrebný vek na Streamera: minimálny vek potrebný na vstup na pozíciu streamera je 13 rokov. Majiteľ môže udeliť v určitých prípadoch aj výnimku na to, aby bol člen na uvedenej pozície mladší, avšak nie je to pravidlom a daný hráč musí prejsť náročnejším vstupným pohovorom ako je tomu pri bežnom uchádzačovi.
 • Podanie prihlášky: Uchádzač, ktorý sa chce stať streamerom musí vyplniť prihlášku, ktorú následne vloží do príslušnej sekcie herného fóra. Vzor prihlášky nájdete na tomto odkaze.