Nábor na streamera

Nahrať a zostrihať video ti nerobí problém a navyše rád hráš Minecraft? Spoj príjemné s užitočným a staň sa naším Streamerom! Keďže sa čoraz častejšie stretávame s fenoménom žiadania o tento rank, rozhodli sme sa uskutočniť konkurz. Pokiaľ spĺňaš stanovené podmienky, poď do toho a pošli nám svoju žiadosť.

Aké máme požiadavky na Streamera?

 • Počet odberateľov – vzhľadom pre veľký počet záujemcov o túto pozíciu sme boli nútení zaviesť spodnú hranicu odberateľov, ktorá v súčasnosti predstavuje 100 odberateľov.
 • Streamovacia platforma – Streamer by mal streamovať na jednej zo známejších platforiem na streamovanie – z daného dôvodu preferujeme platformy ako Twitch, Youtube, či Facebook.
 • Kvalita videí minimálne 720p – v dnešnej dobe sa už videá musia točiť vo vyššej kvalite, preto od uchádzačov považujeme minimálny štandard 720p
 • Odkaz na tvoj kanál – V prípade, že streamuješ cez Youtube, alebo Twitch, súčasťou prihlášky musí byť odkaz na tvoj kanál
 • Minimálne tri videa za mesiac zo serveru – pri tomto je možné dohodnúť sa s nami na produkcii, prípadne na streamovaní videí a sme ochotní prijímať kompromisy. Pokiaľ nemáte náladu, nestreamujte, určite vám nedáme za to pištoľ k hlave 🙂 Sme ľudia a máme pochopenie.
 • Ukážka tvorby Youtubera – od uchádzačov vyžadujeme aj ukážku natočených videí. V prípade, ak nemáš dostatočné portfólium, skús natočiť niečo na našom serveri a poslať nám to. Záujemcom, ktorí sa o toto miesto uchádzajú, nedávame pred oficiálnym menovaním do funkcie žiadne výhody.
 • Loajalita – očakávame, že sa uprostred streamu nerozhodnete, že idete hrať zrazu na iný server, prípadne robiť reklamu na iný server počas videa z nášho serveru. V iných videách na to samozrejme máte právo.

Čo ponúkame Streamerovi?

 • Špeciálny prefix (Youtuber, Streamer, Twitcher) – v závislosti od typu streamovaných videí a od streamovacej platformy.
 • Výhody Donatora alebo Donatora+ – v závislosti od vyprodukovaných videí, počtu zhliadnutí videa a celkovej kvality tvorby.
 • Gamemode a Fly – v prípade dlhodobejšej spolupráce a dôveryhodnosti streamera ponúkame vybraným streamerom aj možnosť využívania /fly, /gm 1 a pod.
 • Výhry – možnosť získať špeciálne itemy do súťaží pre fanúšikov (kľúče od pokladov, prípadne ranky)
 • Propagáciu – Možnosť propagácie kanálu Youtubera na serveri, Facebooku a Webových stránkach.

Mám napísanú žiadosť.  Čo teraz?

Výborne! Stačí ju už len skontrolovať a poslať na fórum do tejto sekcie, prípadne emailom na adresu midascraft@outlook.sk. K zverejnenej žiadosti sa následne vyjadria členovia Admin Teamu a rovnako dostanú priestor na vyjadrenie aj hráči. Pokiaľ uchádzač prejde prvým “kolom” na fóre, bude pozvaný na ústny pohovor na TS.

Vedenie serveru má samozrejme právo vybrať si, kto bude server reprezentovať. Vyhradzujeme právo si udeliť rank Streamera aj streamerom, ktorí nespĺňajú všetky požiadavky, resp. nepožiadajú o tento rank. Na rank streamera máte právo navrhnúť kohokoľvek aj vy a po našom posúdení mu môže byť udelený aj bez schvaľovacieho procesu na našom hernom fóre.