Lietanie s fly

Časovo obmedzený fly je jedinečnou súčasťou nášho serveru. Myslíme si totiž, že nie je celkom v súlade so zásadou fair-play dávať hráčom neobmedzený fly na serveroch, no rozumieme ich potrebe občas si zaletieť po nejaký blok, pomôcť si pri stavbe megalomanskej stavby alebo preletieť náročnú prekážku. Nuž, aj na to sme mysleli. Všetko má však svoju cenu!

Aktuálne vám ponúkame tri druhy časovo obmedzeného fly, ktorý sa vám automaticky dobíja tým, že sa prihlásite na náš server každý. Každý deň tak máte možnosť získať lietania na našom server v podobe niekoľkých sekúnd. Aj keď sa to možno nemusí zdať veľa, pri pravidelnom hraní sa vám sekundy nahromadia a následne ich môžete využiť pri svojom projekte.


Použitie lietania

Časovo obmedzený fly si aktivujete a deaktivujete zadaním nasledujúceho príkazu: /tfly. Následne už stačí, že urobíte dvojskok a letíte. V Action bare sa vám následne zobrazuje, koľko času na lietanie s časovo obmedzeným fly vám ostáva. Časovo obmedzený fly môžete využiť v nasledujúcich svetoch:

  • spawn
  • tažobný svet
  • stavebný svet

Vo svetoch ako je nether, či end táto vymoženosť povolená nie je, no v takom prípade si viete pomôcť napr. elytrou.


Letový čas a bonusy

Každý rank má obmedzený maximálny počet času, ktorý si môže v rámci časového lietania doplniť. Pri dennom prihlásení sa hráčom s rankom Donátor a Donátor+ aktivuje aj denný bonus podľa tabuľky nižšie Aktuálne je to upravené nasledujúco:

 

Názov  Max. letový čas  Bonus za denné prihlásenie
Hráč 60 sekúnd 0 sekúnd
Donátor 120 sekúnd 10 sekúnd
Donátor+ 180 sekúnd 15 sekúnd

Dokupovanie letového času

Letový čas si samozrejme môžete dokúpiť za hernú menu. Svoje letové skúsenosti tak môžete predĺžiť vždy o niekoľko sekúnd a to tým, že zmeníte hlasovacie vouchery u obchodníka. Aktuálne sú na serveri dvaja, ktorí časový fly predávajú.

  • Bankár Herón na /warp Banka – poskytne vám výmenou za hlasovacie vouchery čarovné pierka, ktoré vám dopĺňajú čas na lietanie.
  • Eratosthénes v Prístave – poskytne vám výmenou za daily tokeny čarovné pierka na doplnenie času na lietanie.