[EVENT] Poklad Minotaura

A máme tu nový hlasovací event, ktorý v praxi znamená, že sme pre Vás pripravili nový hlasovací poklad. Opäť ostaneme v starovekom Grécku, ale od pokladu boha Héfaista sa presunieme k tajomnému Minotaurovi! Nový hlasovací poklad vám zaručí veľké odmeny za hlasovanie za náš server! Na Survival serveri sa zjavil nový typ pokladu – Minotaurov poklad

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom štartu eventu vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu, Minecraft-list.cz alebo Craftlist.org. NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Pokladu Minotaura, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Poklad Minotaura je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Pokladu Minotaura sa vám podarí nazbierať!

Héfaistov poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Minotaurus. Vrámci tohto pokladu je však možné získať aj veľmi vzácne predmety. Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 19.05.2024 00:00 

  • Dátum konca Eventu: [nezverejnený]


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!