Ako začať?

Pri prvom pripojení na Skyblock sa ocitnete na spawne. Prvé čo by ste mali urobiť je prečítať si pravidlá a Všeobecné obchodné podmienky. Keď sa so všetkým zoznámite môžete začať hrať. Hneď na začiatok je dobrý si prejsť prvý quest, ktorý dostanete u poručík Garryho. Quest sa volá Vitaj na serveri a ukáže vám všetky mechaniky a unikátnosti nášho serveru.

Až si prejdete jednotlivé stanovište s bannermi nezostáva vám nič iné ako si založiť svoj vlastný ostrov. Ten si založíte pomocou príkazu /is alebo /island. Váš ostrov má rozlohu 250×250 blokov na šírku a výška nie je obmedzená. V rámci ostrova môžete plniť úlohy, ktoré si zobrazíte príkazom /c alebo /ulohy.

Často budete potrebovať peniaze. Ty si jednoducho zarobíte cez predávanie na /warp shop alebo v aukčnom dome pomocou príkazu /ah. Ďalej získavate peniaze za plnenie questov a úloh.

Questy nájdete po celom spawne. Na jednotlivé ostrovy sa dostávate pomocou príkazu /warps. Hlavným Quester je Kapitán Medard ku ktorému sa dostanete cez /pribeh. Ďalšie questy nájdete v donátorskej svete Tripolis.

A čo nakoniec? Užite si hru a s prípadnými problémami sa neváhajte obrátiť na našich členov Admin Teamu, ktoré na serveri určite stretnete.