Tripolis

Mesto Tripolis patrí medzi najstaršie kráľovstvá na serveri MidasCraft, avšak zároveň až donedávna patrilo medzi prísne strážené tajomstva serveru. Kráľ Midas spoločne s Kamzíkom však nedokázali už dlhšie ututlávať čoraz častejšie objavujúce sa konšpiračné teórie o Kráľovskom meste a preto sa jeho existenciu rozhodli odhaliť verejnosti a sprístupniť ho pre hráčov, ktorí podporili server.

Ide o svet, ktorý je určený pre ranky [D] Donator[D+] Donator+ a poskytuje predovšetkým kozmetické výhody pre hráčov. Pýtate sa aké sú to kozmetické výhody? Odpoveď je jednoduchá – ide o východy, ktoré nenarušujú fungovanie, či ekonomiku serveru a neposkytujú hráčom v danom svete neférovú výhodu. O akých výhodách teda hovoríme?

  • špeciálny obchod s kozmetickými itemami – v tomto obchode si uvedené ranky môžu kúpiť špeciálne serverové dekoračné itemy v podobe hláv (napríklad písmená, smerové značky, počítač, kameru a pod.)
  • špeciálna verejná XP farma – donatori, ktorí si nechcú stavať vlastnú XP farmu, môžu využiť serverovú XP farmu na kosti, ktorá je prístupná v tomto svete.
  • špeciálne obnovovateľné ťažobné lokality na piesok a červený piesok – aby sa uchránil ťažobný svet pred úplnou devastáciou, ponúkame užívateľom pohodlné lokality pre naťaženie si piesku a červeného piesku, ktoré patria medzi najčastejšie ťažené suroviny.
  • nové questy – kozmetické a predovšetkým vtipné questy, ktoré prinesú hráčom extra porciu zábavy a zároveň nenarušia fair-play hry. Rovnako tu hráči nájdu aj denný quest.
  • možnosť kúpiť si stavebný pozemok – keďže viacerí hráči tvrdia, že rezidencie sú pre nich nedostatočným riešením (lebo v prípade neaktivity zanikajú), ponúkame im možnosť za ingame peniaze kúpiť si extra stavebné pozemky, kde si môžete postaviť svoje stavby a tie nebudú zahrnuté do limitu, pri ktorom môžu vypršať rezidencie.
  • metro – hráči môžu na prepravu v rámci mesta využívať krásne metro. Keďže v rámci mesta sú teleporty zakázané, je to jeden z najrýchlejších spôsobov prepravy.
  • LB hunt – Nachádza sa tu i Lucky Block hunt, v ktorom môže hráč získať Lucky Blocky. Hunt sa otvára každú stredu o 19:00.
  • kasíno – v meste Tripolis sa nachádza obrovské kasíno, plné automatov s rôznymi výhrami a za rôzne sumy.
  [+] Výhody [-] Nevýhody
  Špeciálny obchod s kozmetickými itemami, špeciálna verejná XP farma, špeciálne obnovovateľné ťažobné lokality na piesok a červený piesok, nové kozmetické questy, možnosť kúpiť si stavebný pozemok, možnosť využívať metro, možnosť navštevovať kasíno, možnosť navštevovať speciální lb hunt Vo svete nie je povolené portovanie sa.