Príbeh MidasCraftu

I. Vek – Stroskotanie Damalisu

Pokojnú plavbu lode Damalis, na ktorej si sa plavil po Stredozemnom mori narušila strašná búrka!  Všetci utečenci a vyvrheli, ktorí sa plavili do iných starovekých miest v ktorých chceli začať nový život, tak stroskotali  a tí, ktorí potopenie lode Damalis prežili, sa ocitli na pláži neďaleko mesta MidaPolis, ktorému vládne kráľ Midas. Ako jednému zo stroskotancov sa ti podarilo zachrániť niekoľko vecí, ktoré ti pomôžu v ťažkých začiatkoch. Zdecimovaní stroskotanci však nevedia na čom sú a tak sa malá skupina z nich uchýlila do jaskyne na pláži a velí im kapitán Damalisu – Kapitán Gekas.


II. Vek – Problémy v kráľovstve

Po tom ako sa ti podarilo zistiť, ako to v MidaPolise funguje je čas, aby si pomohol aj ostatným stroskotancom, ktorí sú na tebe závislí. Je preto nevyhnutné, aby si si získal dôveru miestneho Kráľa Midasa a presvedčil ho o tom, že stroskotanci z Damalisu si zaslúžia šancu začať nový život v MidaPolise. Toto prímorské mesto však trápi veľa problémov, ktoré môžeš vyriešiť iba ty! Pomôž Kráľovi Midasovi a pomôžeš aj stroskotancom. Dávaj si však pozor – úlohy, ktorými ťa poverí Kráľ Midas sú častokrát nebezpečné a vyžadujú skúsenosti!


III. Vek – Do hlbín!

Vďaka tvojim hrdinským výkonom mohli stroskotanci z lode Damalis konečne vstúpiť do mesta MidaPolis. Zatiaľčo oni začínajú žiť svoje životy odznovu, ty si za nich zaplatil svojou slobodou. Tvoj život a tvoje služby teraz patria do rúk Kráľa Midasa, ktorý ťa vyslal preskúmať najtajomnejšie kúty kráľovstva. Pri svojich cestách stretneš však príšery, o ktorých sa ti ani len nesnívalo. Stará legenda hovorí aj o tom, že jaskyne pod mestom ukrývajú veľmi temné tajomstvo!

 


IV. Vek – Cesta do temnoty!

Zákerný Rytier z Jaskyne Damalis sa rozhodol, že už má plné zuby večných útokov hráčov, ktorí útočia na jeho jaskyňu a chcú získať jeho poklady. Preto poslal svojich najskúsenejších bojovníkov, aby vytiahli so zbraňou v ruke proti obyvateľom mierumilovného mesta Triptolém. Armády nemŕtvych bojovníkov preto obsadili kedysi krásne pole pod hradbami Triptolému, pritiahli obliehacie stroje a začali s bombardovaním. Starosta mesta Triptolém ešte tesne pred začiatkom bitky vyslal za kráľom Midasom svojich najrýchlejších jazdcov so žiadosťou o pomoc a záchranu pred krutou smrťou. Začala sa vojna s nemŕtvymi!