[DUNGEON] Kráľovstvo Geldar

Kráľovstvo Geldar je bájne kráľovstvo, ktoré patrilo medzi dlho zabudnuté lokality MidasCraftu, aj preto, lebo miestny kráľ sa postaral o ochranu kráľovstva prostredníctvom kúziel a tak mnohí jeho obyvatelia, ale aj hráči na jeho existenciu zabudli. Do kráľovstva Geldar sa však nedostane hocikto, ale iba hráči, ktorí sú súčasťou klanu, pričom je dôležité aby level klanu bol aspoň na úrovni levelu 5. Cesta do Kráľovstva Geldar vedie výhradne iba loďou pri otvorení časového dungeonu.


Kráľovstvo Geldar patrí medzi ultimátne náročné dungeony a preto sa odporúča, aby sa doň chodilo v skupinkách minimálne piatich hráčov. K finálnemu bossovi vedú 3 rôzne cesty, počas ktorých sa stretnete s rôznymi minibossmi a zároveň máte šancu vylootiť rôzne poklady. Je preto plne na vás, aký postup v Kráľovstve Geldar zvolíte, ale pozor – Obrancovia Geldaru sú pripravení na váš útok a budú sa brániť za každú cenu!

Varovanie: Upozorňujeme, že ak sa raz dostanete do Geldaru, odportovať sa z neho je možné iba prostredníctvom dokončenia dungeonu resp. použitím príkazu /spawn.