[DUNGEON] Dračie pozostatky

Hovorí sa, že civilizácia Ebnei veľmi upadla po tom, ako ju napadol drak Archeopág a spolu so svojím pánom Kúzelníkom Mallalonom terorizoval celé desaťročia jej obyvateľov. Nakoniec sa predsa len obyvatelia Ebnei dokázali postaviť mocnému drakovi a vo veľmi ťažkej bitke sa im ho podarilo zabiť na okraji púšte Ebnei, kde ležia aj jeho pozostatky. Hovorí sa však, že Kúzelník Mallalon bol tak veľmi previazaný so svojim drakom, že ani po jeho smrti ho nedokázal opustiť a v prípade, že sa hráčom podarí získať špeciálne predmety, môžu si vyskúšať sily v boji proti nemu.

Dračie pozostatky sú ukryté na začiatku púšte Ebnei, neďaleko Puebla Umera


Na vyvolanie Kúzelníka Mallalona je potrebné mať k dispozícii niekoľko očí, ktoré sú získateľné v rôznych dungeonoch v lokalite Ebnei. Ide konkrétne o:

  • Oko boha Hóra
  • Oko boha Re
  • Oko boha Anubisa
  • Oko boha Apopa

Tieto oči musia byť následne vložené do špeciálne na to určených dropperov. V prípade, že vložíte všetky požadované oči, spawne sa vám Kúzelník Mallaon. Pozor ale, nepoužívajte oči ako Ender Eye, pretože o ne môžete prísť.

V prípade zabitia kúzelníka môžete získať najcennejší kus Brnenia Boha Re a to jeho chestplate, rovnako ako aj ďalšie vzácne odmeny.

Jednotlivé oči musia byť vložené do správnych dropperov (na poradí nezáleží) inak sa boss nespawne.