Dobrodružný svet

Survival sám o sebe má jednu nevýhodu – pokiaľ začnete hrať na serveri príliš neskoro, nemáte šancu sa dostať k niektorým z epických lootov, pretože ich pred vami vyberie jednoducho niekto iný a vám ostanú len oči pre plač – nie však na našom serveri!

Po dôkladnom premýšľaní, ako tento problém vyriešiť, sme sa rozhodli pridať na Survival server úplne nový Dobrodružný svet. Tento dobrodružný svet má nielen funkciu ťažobného sveta, ale zároveň sa v ňom nachádzajú všetky nevykradnuté mansiony, chrámy, podvodné chrámy, vraky lodí atď., v ktorých nájdete stále nevykradnuté poklady (pričom sa tieto poklady obnovujú každých 7 dní automaticky!) a pre každého hráča sa tam nachádzajú unikátne cennosti. Všetky štruktúry, ktoré sa ale vygenerujú v rámci tohto sveta však NIE JE MOŽNÉ NIČIŤ (nechceme predsa, aby to bol svet zničený ešte predtým, než si hráči vyberú svoje odmeny) a pravidelne sa resetuje, spravidla každé 2 – 3 mesiace.

Isté privilégiá nájdu v Dobrodružnom svete aj hráči, ktorí podporili server a získali rank [D] Donator a [D+] Donator+. Každý hráč, ktorému bol pridelený uvedený status, môže v tomto svete využívať diamantovú sekeru určenú pre rýchlejšie a efektívnejšie rúbanie stromov za pomoci Treeassistu.

Pokiaľ často ťažíte a rúbete drevo¸ neváhajte a využite našu jedinečnú ponuku a podporte náš server. Okrem rúbania stromov diamantovou sekerou a dodatočného batohu, ktoré vám výrazne uľahčia prácu, môžete totiž získať aj ďalšie vylepšenia. Pre viac informácií o tom, ako sa stať [D] Donator a [D+] Donatorom+ kliknite na túto stránku.

Na port do Dobdrodrúžneho sveta použite /wild

[+] Výhody [-] Nevýhody
Neobmedzená ťažba v podzemí aj na povrchu. Každý [D] Donator a [D+] Donator+ môže na rúbanie stromov použiť diamantovú sekeru. Pravidelná obnova celého sveta. Menšie škody v podobe ničenia Survival sveta. Možnosť lootovať štruktúry. Zvýšený výskyt vraždiacich mobov, nemožnosť vytvoriť rezidenciu.