Platba kartou

Ako iste viete, hra na našom serveri vždy bola a bude zadarmo. Samozrejme, server nie je možné prevádzkovať bez určitej každomesačnej čiastky. Aby mohol server kvalitne fungovať, často na jeho prevádzku prispievajú dobrovoľne hráči. Takáto peňažná pomoc pre server znamená zlepšenie jeho funkčnosti, výkonu a pod. Hráči preto dostávajú možnosť podporiť server a tým prispieť k jeho skvalitneniu. Upozorňujeme, ako sme už uviedli, že ide o dobrovoľný príspevok a všetky poskytnuté finančné prostriedky sú VŽDY spätne investované do vývoja herného serveru a aj naďalej budú využité výhradne na túto činnosť.


Formy platieb

Rozhodli sme sa preto pridať nasledovné formy systému platieb:

  • Platba cez SMS
  • Platba cez Paypal
  • Platba kreditnou kartou MasterCard
  • Platba kreditnou kartou Maestro
  • Platba kreditnou kartou Visa
  • Platba kreditnou kartou Discover

Podpora serveru

Prostredníctvom ktoréhokoľvek z uvedených spôsobov môžete odteraz podporiť server priamo na webe. Spoločne s touto možnosťou sme zaviedli aj ďalšiu novinku, ktorú môžete v rámci nášho serveru využiť:

  • podpora za 2 € – Donator
  • podpora za 10 € – Donator+

Nevyhnutné je uviesť váš nick v PRESNOM znení (s rozlíšením veľkých a malých písmen, vrátane pomlčiek, podtržníkov, atď.)


Platba kreditnou kartou

Platba kreditnou alebo debetnou kartou sa na našom serveri realizuje prostredníctvom systému PayPal Express Checkout. Preto je potrebné, aby ste pri kolónke „Payment method“ zvolili spôsob platby cez PayPal Express Checkout. V prípade, že chcete platiť službou Paypal, zvoľte jednouducho možnosť PayPal.

Počas vypĺňania, prosím, uveďte pravdivo o sebe vaše kontaktné údaje, vrátane mena a priezviska, či kontaktného e-mailu. Ide o údaje, ktoré sú dôležité pre prípadné problémy s platbou a budú chránené v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Následne je potrebné, aby ste pri každej platbe súhlasili so Všeobecnými a obchodnými podmienkami, ktoré nájdete na webe po kliknutí na tento odkaz alebo priamo v hernom obchode. To urobíte tým, že zaškrtnete príslušné políčko.

Následne budete presmerovaní na stránku, kde si môžete vybrať spôsob platby medzi prihlásením do vášho účtu Paypal, alebo “Checkout as Guest”, prípadne v slovenskej verzii “Zaplatiť ako hosť”. Zvoľte práve túto možnosť a vyplňte údaje o karte.

Objaví sa vám obrazovka, kde máte možnosť prihlásiť sa ako hosť. Upozorňujeme, aby ste zadali taký istý e-mail, ako na predchádzajúcichj screenshotoch pre korektné spracovanie platby. Následne kliknite na “Pokračovať na platbu”.

 

Objaví sa vám nová obrazovka, ktorá vám dáva možnosť využiť priamu platbu cez bankový účet (tú momentálne neakceptujeme) a platbu kreditnou kartou. Prepnite sa na položku “Credit Card”, tak ako je označené na obrazovke. V niektorých prípadoch vás na túto obrazovku prepne automaticky bez nutnosti ďalšieho klikania – v závislosti od krajiny.

Následne sa vám objaví obrazovka, kde vyplníte údaje o platobnej karte. Nezabudnite označiť políčko “Shipping same as billilng adress”.

V ďalšom kroku ste vyzvaní na to, aby ste si vytvorili účet na Paypale. Bohužiaľ, toto je pre hráčov nevyhnutné. Pokiaľ sa obávate o svoju bezpečnosť, môžete si preveriť informácie o službe Paypal napríklad na tejto adrese: https://www.paypal.com/va/smarthelp/article/is-paypal-secure-faq1328

Potom už len stačí postupovať podľa pokynov na obrazovke. Následne vám príde na e-mail potvrdenie o platbe a požadovaný herný rank, činnosť alebo unban vám bude aktivovaný v priebehu 15 minút. V prípade akýchkoľvek problémov však neváhajte kontaktovať hernú podporu napísaním ticketu cez náš ticket systém.